Hakkımızda

Anadolu Rondela'yı Tanıyın

Anadolu Rondela Bağlantı Elemanları, pul imalatı sektöründe 17 yıllık bilgi-birikim ve tecrübe ile beraber gelişime açık bir firma olarak yeni teknolojilerle birlikte gelişmeye devam eden bir firmadır. Sektörde öncü bir firma olarak güven ve müşteri memnuniyetini üzerine inşa ettiğimiz firmamızda referanslarımızı artırmanın ve iş ağımızı genişletmenin memnuniyetini yaşıyoruz.

Fabrikamızda 125 din metrik pul, whitworth pul, şase pulu gibi pul çeşitlerini gelen talepleri karşılayacak şekilde stok bulundurmaktayız. Bunun dışında özel siparişlerinizi geciktirmeden hızlı ve seri bir üretim ağına sahip olan bir firmayız.

Misyonumuz

Teknolojide yaşanan gelişmelerden en iyi şekilde faydalanarak fabrikamızı daha kaliteli ve daha seri üretimi sağlayacak üretim araçları ile donatıp; sektörün ihtiyacı olan ürünleri müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılayacak şekilde bağlantı elemanları sektöründe tüm talep ve ihtiyaçları karşılayacak şekilde stoklu üretime devam ederek arz ve talep dengesini bozmadan sektördeki güveni ve istikrarı sağlamak.

Vizyonumuz

Seri ve Kaliteli Üretim, 

Sektördeki güven ve istikrarı sağlamak,

Arz-talep dengesini gözeterek stoklu üretime devam etmek.

×

Hoşgeldiniz!

×